قایقرانی یکی از مهمترین جاذبه های توریستی جهان است که به تعطیلات خود در مندوزا سفر می کند. همچنین، مندوزا اولین انتخاب بین کسانی است که از فعالیت های ورزشی در فضای باز و ورزش های شدید استفاده می کنند. و برای کسانی که هرگز سعی نداشته اند، رودخانه های سفید مندوزا می توانند یک تجربه مداوم، پر از آدرنالین و تحریک پذیری را ارائه دهند. استان مندوزا شناخته شده به عنوان سرزمین خورشید و شراب خوب است، اما همچنین برای مناظر کوهها و رودخانه ها بسیار محبوب است، جایی که ورزش های مهاجم جذاب ترین انتخاب های توریستی هستند. به ویژه، رودخانه مندوزا صحنه ای عالی برای کسانی که مشتاق تجربه انواع مختلف احساسات هستند فراهم می کند. بسیاری از دفاتر توریستی شهر از ژانویه تا دسامبر سفر و سفرهای ماجراجویی را سازماندهی می کنند. اکثر سایت هایی که در آن قایقرانی می تواند انجام شود نزدیک به شهر مندوزا است، بنابراین اگر شما در هتل Diplomatic اقامت داشته باشید می توانید ترکیبی کامل از شادابی و ماجراجویی برای تعطیلات خود را تضمین کنید.

پیش از شروع سفر، راهنماها بعضی از سرنخها و دستورات را برای شرکت کنندگان ارائه می دهند تا امنیت کل گروه را در طول سفر حفظ کند. بیشتر سواری ها برای کل خانواده مناسب است حتی برای کودکان بالای ۳ سال. هر تیم سپس به قایق خود می رود، پوشیدن دنده ایمنی مورد نیاز برای این ورزش. شرایط آب و هوایی معمولا خوب است، با روزهای آفتابی با درجه حرارت ملایم. باران در طول تابستان غیر معمول است. بنابراین، هر عضو شروع به ردیف و استخر که در آن سفر مجموعه به سرعت به یک رودخانه سریع تبدیل می شود. محبوب ترین مکان هایی که در رود مقدس تمرین می کنند عبارتند از: ال الرابرینتو، پیکولی، کانسیال، لا پیدرا مالا و لا Muralla چین.

همانطور که میبینید، با حرکت روباتها، شکلهای سنگی ظهور مییابند، و رودخانه آبهای مختلفی از ارتفاع کم را فراهم می کند و به لحاظ خنده و تلاش برای کنترل شروع قایق، موجب پویایی و هیجان می شود. برخی از گلدان های پرچم که به دنبال مسیر هستند، چارچوبی زیبایی شگفت انگیز را ارائه می دهند. تعداد زیادی از این توده ها را می توان راحت تر از دیگران شناسایی کرد، زیرا آنها به دنبال شکل های منحصر به فرد خود یعنی Crocodile، Balcony و Skull نامگذاری شده اند. تا به این لحظه در سفر، عصبانیت نبرد را برای نگرانی به دست آورد و هر کس آماده است از منظره فوق العاده لذت ببرد.

این نوع ورزشهای شدید، انتخاب بی نظیری برای توریستی در کویو، لذت گسترده ای را برای کسانی که جرات آن را دارند، فراهم می کند. نمایش های شکوهمند و نفس گیر یک ترکیب منحصر به فرد برای سرگرمی در مندوزا را تشکیل می دهند. در حالی که در هتل دیپلماتیک اقامت دارید، فقط از پرسنل اداره ثبت احوال بپرسید و آنها سریعا سفر خود را به رودخانه های رودخانه مندوزا برای سفر الکتریکی و غیرقابل تحملی ترتیب می دهند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما