نوشته‌های تازه

 باشگاه بارسلونا تا امروز جمعه هنوز ۲۲۲ میلیون یورویی که پاری سن ژرمن برای خرید نیمار طی یک فقره چک به آنها داد را دریافت نکرده بود و بنابراین تا امروز خبری از ارسال مدارک نیز نبود.

به گزارش مهدی ورزشی ورزشی به نوشته mundodeportivo، پنج شنبه هفته گذشته بود که نیمار سرانجام از بارسا جدا و با رقم زدن گران ترین انتقال تاریخ فوتبال، راهی پاری سن ژرمن شد. پی اس جی برای فعال کردن بند آزادسازی ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار، یک چک به همان مبلغ از بانک بین المللی قطر به بارسلونا داد. در حالی که انتظار می‌رفت این چک خیلی زود نقد شده و نیمار حتی به بازی هفته اول تیمش مقابل آمیان برسد، حضور فوق ستاره برزیلی به بازی هفته دوم مقابل گنگام رسید و در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.

به این دلیل که ۲۲۲ میلیون یورو هنوز به حساب بارسا واریز نشده بود، خبری از ارسال مدارک مربوط به انتقال نیز نبود. فرصت هفت روزه فیفا به فدراسیون فوتبال اسپانیا برای ارسال مدارک نیز به پایان رسید و این دردسر پیچیده سرانجام امروز عصر به پایان رسید. پیش از مشکل اصلی در راه بازی کردن نیمار برای تیم جدیدش، نرسیدن گواهینامه بین المللی انتقال یا همان ITC بود که ظاهرا با واریز تمام مبلغ انتقال نیمار از سوی بارسلونا این مشکل حل و کارت بازی ستاره برزیلی صادر شده است. به این ترتیب نیمار می‌تواند در بازی روز یکشنبه مقابل گنگان تیم جدیدش را همراهی کند.

نیمار

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما