139027 472 متهمان حوادث روز قدس احضار شدند

معاون امنیتی اســتاندار تهران از احضار متهمان حوادث روز قدس با ابلاغ رسمی دادستان تهران خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون امنیتی اســتاندار تهران از احضار متهمان حوادث روز قدس با ابلاغ رسمی دادستان تهران خبر داد.
 
محسن همدانی معاون امنیتی اســتاندار تهران درباره شناسایی توهین‌کنندگان به رئیس جمهور در روز قدس اظهار داشت: توهین‌کنندگان به رئیس جمهور به صورت کلی شناسایی شدند و این موضوع در حال بررسی اســت.
 
شناسایی توهین کنندگان به رئیس جمهور
وی افزود: بسیاری از مسئولان بصورت مستقیم و غیرمستقیم خواســتار برخورد با توهین کنندگان به رئیس جمهور شدند همچنین مردم نیز از این موضوع ناراضی هستند و از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی انتظار برخورد دارند.
 
همدانی یادآور شد: برای آنکه در این مورد به کسی ظلم نشود، بررسی‌های بعمل آمده در اختیار وزارت اطلاعات قرار داده شد تا با جدیت بیشتری این موضوع پیگیری شود.
 
معاون امنیتی اســتاندار تهران خاطرنشان کرد: مجموعه اسناد و مدارک لازم بخوبی گردآوری شده و تعدادی از افراد مرتبط با این مسئله احضار شدند همچنین کلیه این اقدامات با ابلاغ رسمی دادستان تهران و قوه قضاییه صورت میگیرد.
 
وی گفت: افرادی که احضار شدند اظهارات خود را بیان کردند همچنین برخی آنها به دفاع و برخی به انکار پرداختند به هر حال باید بررسی‌ها بصورت دقیق انجام بگیرد.
 
همدانی تصریح کرد: قرار نبود در این مورد کسی بازداشت شود لذا تلاش کردیم در فضایی مناسب این موضوع را بررسی کنیم نهایتا زمانی هم که پرونده تکمیل شد به قوه قضاییه ارجاع داده می‌شود تا برخورد لازم از سوی این قوه صورت بگیرد.
 
معاون امنیتی اســتاندار تهران بیان داشت: درباره پرونده توهین کنندکان به رئیس جمهور ۲۵ نفر شناسایی شدند اما کسی بازداشت نشده اســت.
 
گفتنی اســت حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضا پیش از این بازداشت افراد در خصوص حوادث روز قدس را تکذیب کرده بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته متهمان حوادث روز قدس احضار شدند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما