حرفه ای NBA (انجمن ملی بسکتبال) تیم بسکتبال، لس آنجلس کلیپرز است، در شهر کالیفرنیا لس آنجلس بر اساس. همیشه به عنوان لس آنجلس کلیپرز شناخته شده، این تیم بسیار به عنوان مثل در حال حاضر است. حقایق سرگرم کننده زیر شوید که برای دریافت هر فن بسکتبال، و یا فن لس آنجلس کلیپرز، یک "با شدت بهم زدن غوطه دادن" از اطلاعات است. لس آنجلس کلیپرز و بسکتبال حقایق تاریخ را می توان مورد استفاده قرار گیرد: زمانی که شما در ماشین خسته و می خواهید به بازی یک بازی، برای یک بازی چیزهای بی اهمیت خانگی، یا اگر شما فقط در یادگیری را در خود علاقه مند هستند

دانستنی های جالب: آیا می دانید

ای قبل از کلیپرز LA LA کلیپرز بودند، این تیم برگزار شد دو نفر دیگر نام ها و مکان خانه؟ تیم بریوز Buffalo از ۱۹۷۰-۱۹۷۸ نامیده می شد و در بوفالو، نیویورک واقع شده است. تیم به سن دیگو نقل مکان کرد و کلیپرز San Diego از ۱۹۷۸-۱۹۸۴ بود. فقط در سال ۱۹۸۴، آیا حرکت تیم به لس آنجلس و تبدیل شدن به معروف لس آنجلس کلیپرز!

، پل اسنایدر بنیانگذار اصلی از لس آنجلس کلیپرز بود؟

o برای ۲۰ میلیون سان $ دیگو کلیپرز لس آنجلس کلیپرز شد؟ صاحب کلیپرز سن دیگو تیم را به دونالد T. استرلینگ، یک توسعه دهنده بالا پایان املاک و مستغلات و وکیل فروش می رسد.

ای لس آنجلس کلیپرز بودند، تنها تیم حرفه ای NBA در شهرستان از لس نمی آنجلس؟ تیم های دیگر لیکرز LA است.

O یکی از لس آنجلس لیکرز بازیکنان برتر، کریم عبدالجبار، به عنوان کمک مربی برای کلیپرز LA در سال ۱۹۹۸ استخدام شد؟ او برای کمک به یکی از بازیکنان ستاره کلیپرز، مایکل Olowokandi، توسط تدریس خصوصی او در این ورزش استخدام شد. از روی لئامت دادن آقای عبدالجبار در کلیپرز تنها برای مدت یک فصل به طول انجامید.

ای لس آنجلس کلیپرز به طور رسمی در سال ۲۰۰۵ اعلام کرد که آنها قرار بود به ساخت خود تسهیلات عمل کلاس اول خود را؟ این مرکز به اولین مرکز عمل NBA رسمی در منطقه لس آنجلس علامت!

ای بسکتبال برای اولین بار در سال ۱۸۹۱ در اسپرینگفیلد، MA اختراع شد؟ دکتر جیمز نای اسمیت با اختراع آن را در حالی که او در YMCA کار کرد.

ای لس آنجلس کلیپرز است سه نفر را با این تیم در سالن بسکتبال مشاهیر وابسته؟ آنها عبارتند از: باب McAdoo، بیل والتون و مربی دکتر جک رمزی

حلقه ای بسکتبال خالص در آغاز ساخته نشده بودند. آنها از سبد میوه ایجاد شد.

O تیم LA، لس آنجلس کلیپرز، به طور رسمی در کنفرانس غرب از NBA قرار می گیرد؟

O تیم لس آنجلس کلیپرز هیچ شماره بازنشسته

ای بسکتبال برای اولین بار با یک توپ فوتبال ایجاد شد؟ ورزش برای برخی از دانشجویان سالن ورزش که در بین کسب و کار فصل فوتبال (پاییز) و فصل بیس بال (بهار) بی حوصله شد توسعه داده شد.

ای دو تیم LA، کلیپرز از لس آنجلس و لیکرز LA، هستند هنوز هم در برابر یکدیگر به رقابت به عنوان آنها در شهرستان زندگی می کنند

این حقایق سرگرم کننده هستند استارتر گفتگوی بزرگ؟ راه مناسبی را برای سرگرم کردن خانواده خود را در ماشین یا دوستان خود را در کافه تریای مدرسه؛ و یک راه عالی برای شما به ساخت دانش شخصی خود را در مورد یکی از امریکا را ورزش های مورد علاقه!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما