مهدی ورزشی- سرمربی استقلال می‌گوید هدف تیمش قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول رده بندی است.

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صبای قم اظهار کرد: بازی فردا بسیار سخت خواهد بود. وقتی شرایط صبا را در جدول را می بنیم و این تیم برای بقا می جنگد کار سخت می‌شود. هدف اول ما ایستادن در مقام دوم است و به هر شکلی می خواهیم به آن جامع عمل بپوشانیم. امیدوارم بازی فردا زیبا باشد. تعداد روزهای کم تا بازی فردا دغدغه ما است. همین دغدغه را داریم که بازیکنانم فردا ریکاوری شوند. به لحاظ آنالیز در شرایط خوبی  قرار داریم. امیدوارم بازیکنانم فردا سرحال باشند.

سرمربی استقلال ادامه داد:  نمی خواهم کلمه ضد فوتبال را اسم ببرم. اگر بازی صبا دفاعی هم باشد، باید شرایط تاکتیکی خودمان را با این تیم تطبیق بدهیم. فردا اگر تیم آقای مرفاوی عقب هم بازی کند باید به ایده‌های خودمان برسیم، هر چند که تیم آقای مرفاوی بالا بازی می کند. برد سه بر صفر مقابل تراکتورسازی گواه این موضوع است. اعتقاد دارم اگر تاکتیک صبا برای حفظ نتیجه باشد باید آمادگی لازم را داشته باشیم.


او درباره بازی دادن به امید نورافکن و اینکه آیا به امیر حسین پیروانی زنگ زده است تا او را از اردوی تیم ملی جوانان خط بزند، گفت: پیروانی سرمربی تیم ملی جوانان است. او مختار است که کار خودش را بکند. بعضاً او را می بینم. نورافکن سرمایه باشگاه است. تا زمانی کمه بتواند خودش را تغییر بدهد با او کار می‌کنیم. او را خط نمی زنیم و به احساسات و عواطف هواداران ضربه نمی‌زنیم. او پسر خوبی است و نیاز به کمک دارد. از پسر من دو سال بزرگ‌تر است. در جوانی ما هم اتفاقاتی افتاده که مربیان ما گذشت داشته اند. به امید به عناون یک سرمایه نگاه می‌کنم. ما جام باشگاه های آسیا را داریم و نورافکن در خیلی از بازی ها ثابت بوده است. تا امروز صحبتی درباره بودن یا نبودن نورافکن نبوده است.

او درباره خداحافظطی رضا عنایتی و برنامه باشگاه استقلال گفت: باشگاه برنامه دارد اما دیروز مدیرعامل باشگاه صبا گفت که او خداحافظی نمی‌کند و فقط از هواداران استقلال خداحافظی می‌کند. رضا برای باشگاه ما زحمات زیادی کشیده است. با او دوست هستم و جزو نسلی است که با آن ها صمیمی هستم. زمانی که  به استقلال برگشت در حق او جفا شد. با ادبیات نامناسب و کلمه ” دندان پوسیده جواب او را دادند. از سال ۸۲ با او لحظات خوبی داشتم. او همیشه آقای گل بودو هفتاد هشتاد گل برای ما زد. هر گل احترام خاصی دارد و باشگاه ما برای او برنامه ویژه‌ای دارد. زورمان به وزن رضا می‌رسد و می‌توانیم او را کول کنیم و دور زمین بچرخانیم. فوتبال او خوب است. او یک شب خوابید و تصمیمی گرفت دو سال دیگر بازی کند. بازیکن قابل احترامی است و هم بازی کادرفنی استقلال بوده است.


وی با تسلیت به خاطر درگذشت مرحوم آب پرور، پیشکسوت رسانه، گفت: من هیچ وقت نفهمیدم استقلالی است یا پرسپولیسی. به خانواده و دوستان او تسلیت می‌گویم. بخشی از جوانان خبرنگار هم او را نمی شناسند. او آدم خوبی بود.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما