اگر چه ورزش مصور یک مجله بسیار محبوب (در درجه اول با خوانندگان مرد) این روزها، بودند مجلات مشابه به نام ورزش مصور که قبل از تجسم فعلی از مجله شکست خورده وجود دارد که می رسد در غرفه اخبار و در صندوق های پستی در سراسر کشور. سخت آن را به عنوان ممکن است به این باور، روزنامه نگاری ورزشی یک بار زیر فرم های دیگر نوشته نظر گرفته شد. بود که قبل از نویسندگان مانند فرانک Deford، رابرت کرم و دیگران آمدند و ثابت کرد که نوشتن در مورد ورزش می تواند خوانندگان را با شتاب و آنها را بحث جوانب مثبت و منفی از جنبه های مختلف بسکتبال، فوتبال and..yes .. حتی مدل های لباس شنا. گزارش در مورد بازی های المپیک نیز در تقاضا بود و برخی از این پوشش می دهد شامل ورزشکاران المپیک مسائل جمع آوری شده اند.

از قضا، یک ناشر اوایل از این مجله، هنری لوس، حتی یک طرفدار ورزش مشتاق است. او احتمالا می تواند به نام ولرم (در بهترین حالت). با این حال، او موفق به چشم پوشی از کسانی که در این ایده از یک مجله تنها در گزارش ورزشی و عکس های متمرکز تمسخر کرد. غرایز او را در جا خوب خدمت کرده است و ورزش مصور آماده را به خاموش بود.

البته، زمان بندی همه چیز است. این هم درد نکنه که تلویزیون مورد برای کمک به آمریکایی ها در راحتی از لانه های خود و یا زندگی یا خانواده اتاق نشستن و تماشای یک توپ بیس بال و یا بازی های دیگر بود. این یک حرکت طبیعی قبل از خرید یک مجله بود در آگهی های بازرگانی به خواندن و ورزش مصور پر لایحه. اگر هر گونه سوال در مورد یک طور متوسط ​​پنبه حلاجی خاص وجود دارد، این مجله می تواند مشورت شود. علاوه بر این، آن را سرگرم کننده فقط ساده بود به خواندن – و آن را تنها از طریق سال بهتر شد

ورزش مصور مسئول بسیاری از نوآوری ها در گزارش های ورزشی بود. اشاره کرد که “ورزشکار سال” خود را محبوب از آغاز بود. هر کس دوست دارد یک رقابت خوب به طوری که خوانندگان مشتاق به ببینید که چه کسی می خواهم پوشش هر سال فضل بودند – و چرا. برندگان چنین شاهکارهای عنوان شکستن مایل چهار دقیقه (راجر بانیستر) و یا برخی دیگر بزرگ ورزشی انجام داده اند. اگر پوشش می دهد نماینده از محبوبیت ورزشی خاص، پس از آن لیگ اصلی بیس بال به نظر می رسد از محبوب ترین ورزش، به دنبال فوتبال و بسکتبال حرفه.

این غیر ممکن خواهد بود به ذکر است مجله بدون ذکر بدنام و گاهی اوقات مسئله لباس شنا مورد بحث است. برای اولین بار در ۱۹۶۴ منتشر شد و مردان عکس سوپر نما در اغلب بسیار نحیف پیدا شده است، به سختی سومستس غیر ممکن وجود ندارد به مقاومت در برابر (سهم عادلانه از زنان خریداری مسائل لباس شنا، بیش از حد، شاید تا ببینید که چگونه آنها را در مقایسه با مدل های اندازه گیری ). در حالی که نسخه لباس شنا از ورزش مصور به پرواز قفسه مجله، برخی از خوانندگان که ارسال نامه اعتراض و یا حتی اشتراک خود را لغو سالانه وجود دارد – همه به خاطر این موضوع

این نه تنها ورزشکاران و یا مدل های لباس شنا است که پوشش ورزش مصور افزوده اند. مشاهیر معروف به ترویج ورزش استفاده شده است. این خدمات عبارتند از اد سالیوان، آرنولد شوارتزنگر و حتی پرنده ی بزرگ. ورزش مصور کرده است و حتی چرخید کردن یک نسخه ویژه از مجله برای کودکان، ورزش مصور کودکان و نوجوانان.

از آنجا که ورزش سهم خود را از جنجال و مخلوطی گسترده ای از ورزشکاران، وجود داشته است برخی از کسانی که در مجله برجسته شده است دلایل غمگین. ورزش مصور حتی تا به حال را پوشش می دهد یادبود. تد ویلیامز پس از او از یک حمله قلبی درگذشت برجسته بود. تیلمان، که برای کاردینالز آریزونا بازی، به نظر می رسد بر روی جلد پس از او در افغانستان کشته شدند.

حتی با ظهور ایستگاه های تلویزیونی ورزشی مانند ESPN، ورزش مصور همچنان محبوب است. نزدیک به ۲۰ درصد از مردان آمریکایی آن را بخوانید. مقالات از مجله مبنایی برای بحث روحیه در احزاب، کار و خانه تشکیل می دهد. به نظر می رسد بخشی از زندگی آمریکایی تبدیل شده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما