نوشته‌های تازه

عکاسی ورزشی می تواند یک کمی به چالش کشیدن به خصوص برای مبتدیان و کسانی که استفاده به تکیه بر تنظیمات به صورت خودکار یک دوربین است. البته در عکاسی عمل ورزش، که در آن مردم در حال حرکت سریع یا در حال ساخت اقدامات سریع، مهم این است که شما می دانید چگونه به گرفتن عکس به تصرف خود در عمل و در واقع گرفتن یک عکس خوب که عمل فقط یک تصویر مسطح را نشان می دهد و نه و یا چیزی است که تار نیست.

اگر شما به دنبال به جلو به یک رویداد ورزشی و شما می خواهید به گرفتن عکس بهتر، در اینجا چند راهنمایی که ممکن است به شما در گرفتن عکس های بزرگ کمک می کنند.

– یادگیری به گرفتن عکس در زمان مناسب خود. در واقع، در حال حرکت اشیاء و ورزشکاران در عمل، ممکن است یک چالش برای گرفتن حق زمان برای عکس خود را. با این حال، با تمرین، شما می توانید در واقع این کار را به راحتی در ورزش. یکی از چیزهایی که شما باید در نظر اگر شما می خواهید برای گرفتن زمان بندی مناسب برای عکس های شما است که برای دریافت یک محل خوب برای عکسبرداری عکس خود را. شما لازم نیست که برای حل و فصل این دیدگاه حد معمول است. یافتن زاویه و مکان به سوژه نزدیک شوید. می دانید این ورزش است. اگر شما می دانید این ورزش، شما یک ایده زمانی که عمل اتفاق خواهد افتاد و آنچه را که بهترین زمان است که شما می توانید عکس های خوب و همچنین دریافت است

– بسیاری از تصاویر. در عکاسی فعالیت ورزشی، مهم است که به مقدار زیادی از عکس ها به عنوان عمل پیوسته است. البته، قرار دادن دوربین خود را در یک حالت تصویربرداری سریع به احتمال زیاد گرفتن عکس خوب از امید برای یک شات خوب است که می تواند شکست

– استفاده از تاری در برای نشان دادن جنبش در عکس های خود را. در عکاسی فعالیت ورزشی، شما می توانید استفاده از سرعت شاتر آهسته را برای ایجاد عکس های عمل در ورزش. این اقدام نشان می دهد و یا انرژی در عکس های خود را و همچنین کمک خواهد کرد

– فراموش نکنید که برای شامل مخاطبان در عکس های خود را. گاهی اوقات شما ممکن است مجذوب با گرفتن اقدامات بازیکن و برخی از نکات برجسته دیگر از این بازی اما فراموش نکنید که به شامل مخاطبان است. از جمله آنها را در عکس خود را می توانید هیجان و اضافه کنید. البته، چهره از طرفداران، و یا نزد طرفداران تشویق همچنین می توانید یک عکس ورزشی بزرگ است.

، افزایش تنظیمات ISO خود را. با ISO بالاتر، شما در واقع می تواند تصاویر خوب به خصوص اگر شما در حال تیراندازی ورزشی در داخل خانه یا نور محدود و یا مصنوعی است به طوری که دوربین خود را می توانید نور بیشتری را از این عوامل است.

گذشته، شما همچنین نیاز به در نظر گرفتن تجهیزات که شما در عکاسی فعالیت ورزشی نیاز دارند. البته، زمان بندی مناسب، تنظیمات ISO صحیح و همچنین یک محل خوب نمی تواند کار کند حق اگر شما نیز فاقد تجهیزات مناسب با شما.

همچنین برای آب و هوا آماده کند. مهم این است که عکاسی ورزشی شما توسط هر یک از عناصر آب و هوا یا تغییرات در آب و هوا تحت تاثیر قرار نمی. اجتناب از استفاده از فلش در عکس های خود را به عنوان. فلش ممکن است در بعضی از بازی ها اجازه داده نمی شود عنوان آن می تواند بازیکنان را منحرف اما گذشته از آن، آن را نیز ممکن است زمان برای عکس خود را به پردازش اگر شما با استفاده از فلش و این ممکن است چند ثانیه از وقت خود را در گرفتن عمل کامل بعدی هدر است.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما