فیل جکسون

مربی لس آنجلس لیکرز داند آنچه در آن طول می کشد به مربی نوابغ. جکسون موفقیت متقاعد هر دو شیکاگو بولز بازنشسته ستاره مایکل جردن و بسکتبال فعلی MVP کوبه برایانت به اعتماد هم تیمی های خود، که منجر به قهرمانی های متعدد NBA.

از آنجا که در پاییز سال ۲۰۰۷، هنگامی که برایانت با ادعای عمومی پیش رفت که او خواست و ستد می شود، جکسون کشت و کوبه را تشویق به تسلیم شدن به علت تیم است. پس از آن برایانت بلوغ تداوم آشکار است و شخصیت او را به طور فزاینده ای در آغوش مفهوم تیم خو.

وقتی که پس از از دست دادن در طول بازی مسابقات قهرمانی در سال ۲۰۰۸، با، برایانت با حرفه ای آماده تصریح کرد که تیم طول می کشد یک بازی در یک زمان و یک عملکرد واحد وحشت بیش از نه.

در حال دریافت روحیه تیم کار آسانی بدون در نظر گرفتن این ورزش است. خلیج تمپا اشعه معامله ناراضیان استعداد دلمون جوان و الیاس آمیلیا به جانبازان Percival و outfielder / DH کلیف فلوید به ارمغان بیاورد. مدیریت اشعه در نتیجه برخی از مشکلات خود را در شیمی الماس بیس بال حل شده است.

امروزه اشعه انرژی جدید در محل باشگاه وانجمن و در میدان توپ به عنوان یک نتیجه از افزایش پاسخگویی هم تیمی. باشگاه توپ شیطان exorcised از محل باشگاه وانجمن و تیم نام خود را، در حال حاضر به عنوان اشعه در امتداد ساحل خلیج فلوریدا تابش. بچه ها پیر و جوان، تازه و جانبازان، در حال حاضر اتصال به شکل یک واحد منسجم و نیروی با در زمین محسوب می شود.

در اینجا ۷ اسرار موفقیت به ساخت روحیه تیم و یک نگرش برنده در ورزش می باشد.

۱٫ حمایت و احترام به تلاش تیم بالا عملکرد فردی، در حالی که به خاطر سپردن یک عملکرد جمعی جامد از بازیکنان فردی منجر به کیفیت این تیم است.

۲٫ مهار زبان خود را و جلوگیری از شکایت، به خاطر سپردن که منفی پر سر و صدا از تمرکز تیم و اهداف منحرف.

۳٫ دراز بکش و نفس خود را پایین بنابراین میتوان از فراوانند

و موفق.

۴٫ افتخار و اذعان کمک حیاتی هر عضو تیم است.

۵٫ تشویق و توانمند سازی هر تیمی به موفقیت است.

۶٫ عمل به عنوان عاشقانه به عنوان شما انتظار می رود به بازی در روز بازی.

۷٫ حضور به شیطان در جزئیات. شکست به دلیل اشتباهات کوچک است که اثبات پرهزینه است.

کشت یک نگرش برنده در داخل و خارج میدان. همانطور که شما انجام شما باید یک زندگی با کیفیت زندگی، به حداقل رساندن درگیری، دستیابی به اوج عملکرد، و درخشش به عنوان یک تیم.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما