نوشته‌های تازه

یکی را به ذهن فیلم: “این کلاهبردار” و “رنگ پول” زمانی که به کسی تجسم سالن بیلیارد، به عنوان این فیلم مملو از صحنه های این نوع از محل هستند. اتاقی پر از میز بیلیارد با دود پی در پی پر کردن هوا و چراغ های روشن در بالای سر در میان تصاویر که توصیف یک سالن بیلیارد می باشد. در اینجا، بازیکنان می توانید یک بازی از استخر، اسنوکر بیلیارد و یا بازی در حالی که نوشیدن آبجو و یا مشروب دیگر، در نتیجه درآمد محل مانند monikers به ​​عنوان سالن بیلیارد یا سالن.

قبل از ۱۹۶۰، سالن بیلیارد به عنوان مکان های از فعالیت های ضد اجتماعی تلقی می شدند. این مکان که بیشتر شبیه به بارها، که در آن الکل آزادانه جذب شد و بازی تشویق قمار میان بازیکنان و تماشاچیان و همچنین بودند. حتی قوانین مصوب محدود کردن ورود افراد زیر سن قانونی به سالن بیلیارد وجود دارد. اما به آرامی این تصور تغییر و بیلیارد در حال حاضر به عنوان یک بازی که نیاز به مهارت قابل توجهی محسوب می شود.

بازیکنان اجاره میزهای بیلیارد را به صورت ساعتی برای ۸-۱۵ $، بسته به شهرستان و محل. سالن بیلیارد نیز مرتب برای کلاس های خود را به دانش آموزان مشتاق در تفاوت های ظریف از بازی بازی. بسیاری از قهرمانان جهان از این بازی شروع به بازی در سنین جوانی، عملا در حال رشد در سالن بیلیارد. سالن های بیلیارد می بهترین مکان برای یادگیری بازی به راحتی با رعایت بازیکنان دیگر.

شروع یک سالن بیلیارد ایده کسب و کار پر سود اگر محل مناسب است. حتی یک سالن بیلیارد با میز بیلیارد تک دارای پتانسیل درآمد پول خوب است. بسیاری از سالن های این بازی باز در ساعت ۱۱ صبح و نزدیک بعد از نیمه شب. آنها باز همه را از طریق هفته، هر چند ساعت باز در تعطیلات آخر هفته متفاوت است. تعطیلات زمانی که حداکثر بازیکن به نوبه خود تا لذت بردن از بازی، چند سیگار و یک نوشیدنی، و گرفتن با دوستان.

گاهی اوقات، شرط بندی و در دسترس بودن الکل بازی زشت با دعوا و نزاع به نوبه خود، در عین حال بیلیارد برجسته به عنوان یک بازی حرفه ای به دست آمده است. مسابقات قهرمانی جهان بیلیارد یک رویداد سالانه است که در آن بسیاری از بازیکنان حرفه ای از این بازی شرکت کنند. بازی و برنده شدن در چنین مسابقات به عنوان یک دستاورد مورد ستایش قرار داد و یک ماده از غرور و افتخار در نظر گرفته.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما