چرا آموزش تناسب اندام؟ من پرشور در مورد ورزش است. من مطالعه کرده اند، به دست، تمرین و مربی مقدار زیادی از آن. من هنوز هم آن را انجام دهد. من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن عشق و شور و دانش من با کسانی که علاقه به که. موضوع ورزشی، به تنهایی، بزرگ است. من حتی نمی تواند از هرگز قادر به آن را پوشش بودن فکر می کنم.

سلامت مردم و خوبی عمومی که به طور چشمگیری توسط آموزش تناسب اندام بهبود یافته است. هر فرد باید آن را در زندگی خود داشته باشد.

این است که معمولا در یک باشگاه ورزشی یا باشگاه انجام شده، اما آن را به خوبی ممکن است رخ دهد (گاهی اوقات با نتایج بسیار بهتری) در یک مسیر و مرکز درست. خانه (که دارای تجهیزات ورزشی مناسب) گاهی اوقات می تواند به عنوان یک مرکز آموزشی استفاده می شود.

آموزش تناسب اندام نیازمند تعهد، نظم و انضباط و صبر و شکیبایی برای دیدن نتایج. افراد مختلف در قدم مختلف آموزش. هر کسی زیر الزامات و دستورالعمل نتایج مثبت را ببینید. هر قدر سطح انگیزه است، یک برنامه آموزشی قوی تر می تواند باشد. برای برخی افراد، به خصوص کسانی که هیچ گونه آموزش فیزیکی در در حالی که انجام نداده اند، آغاز یک برنامه ورزشی جدید ممکن است سخت. با این حال، رسیدن به هدف خود بسیار بیش از پاداش، و ایجاد انگیزه برای جلسه آینده. علاوه بر این هر گونه اهداف مردم ممکن است، سلامت خود را بهبود می بخشد در بسیاری از مناطق، که غیر ممکن به احساس نمی کند و لذت بردن از آن است.

مردم ممکن است آموزش تناسب اندام نیاز به تبدیل شدن خوب یا بهتر در ورزش و یا به آنها می شود و احساس سالم، قوی، نازک، لاغر، و غیره انعطاف پذیر بر اساس مردم نیازها و اهداف بسیاری از برنامه های تناسب اندام های مختلف وجود دارد. برای هر برنامه می روال تمرین خاص، برنامه های ورزشی و تجهیزات وجود دارد. هر برنامه باید با یک دوره گرم کردن شروع و پایان با یک دوره سرد کردن. روال و تمرینات شامل (اما نه محدود به) در حال اجرا، وزنه برداری، کشش، پریدن و غیره [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] تناسب اندام طبقه بندی به فیزیکی و مرتبط عملکرد اجزاء. این کار از یک مربی / مربی باید به ایجاد یک برنامه با ترکیب مناسب برای هر فرد خاص.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما