بهبود توانایی خود را به پرش بالاتر یک مهارت بسیار مهم برای توسعه اگر شما بازی های ورزشی است. در زیر ارائه می شود راه های کلیدی در مورد چگونه شما می توانید جهش عمودی شما را افزایش دهد. شما می توانید به مناسبت افزایش یابد و بازی در حال تغییر نمایشنامه بیشتر و یا نمرات بازی شکستن اگر شما کار سخت و افزایش جهش عمودی خود را، و این می رود برای بسکتبال، فوتبال، آهنگ، بیس بال، یا والیبال. آن را ضروری به درک که شما می توانید پرش عمودی خود را بدون در نظر گرفتن که شما می شوند را افزایش دهد. چند ساله شما، نژاد، جنسیت، کاری به بازی نمی کند. همه افراد در پاسخ به تمرین های خارجی.

اساس ضروری است که در آن به استراحت کل برنامه آموزش پرش خود را به آموزش ماهیچه های خود را برای حداکثر تولید برق مواد منفجره. هیچ راهی دور آن وجود دارد. تنها روش موفقیت افزایش قدرت انفجاری برای پرش بالاتر است به مکرر رایگان بخش وزن در سالن ورزش های محلی خود را. اجرای موثر ترین شما می توانید در برنامه های آموزشی پرش خود را انجام دهید این است یادگیری برای انجام چمباتمه زدن با استفاده از تکرار کم و سنگین وزن – به همان اندازه که شما می توانید با خیال راحت انجام دهید. افزایش قدرت عضله چهار سر خود را با بارگذاری سپس گسترش پاهای خود را یک ابزار فوق العاده برای افزایش پرش عمودی خود را. اما شما می خواهید برای حفظ قدرت در جلو و پشت پاهای خود را متعادل، در نتیجه در همسترینگ خود را کار نیز هست.

یکی از جنبه های آموزش پرش که بیش از حد بسیاری از ورزشکاران غفلت در حال ساخت تا خود را “شش بسته. ” عضلات AB پایه و اساس ساختار عضلانی خود را تمام و ABS قوی تر در تمام تولید برق کمک کند. شما ممکن است متوجه است که بسیاری از leapers بزرگ – مایکل جردن، وینس کارتر، کوبه برایانت، و لبرون جیمز – به خوبی تعریف شده بازو و شانه عضلات. این تصادفی نیست؛ یک نوسان بازوی قدرتمند در واقع به پرش خود را اضافه می کند ارتفاع. علاوه بر ارزشمند به تمرین پرش خود را به کار بر روی انعطاف پذیری بدن خود را. بسیاری از مردم این را می دانند، اما داشتن انعطاف پذیری بیشتر در مفاصل خود را تولید قدرت بیشتر بر هر پرش.

استراحت کافی بین تمرینات خود را بهترین راه برای به حداکثر رساندن بازدهی آموزش پرش خود را است. کار کردن بیش از حد سخت و بیش از حد اغلب تنظیم خواهد پیشرفت خود را، و حتی ممکن است باعث از دست رفتن سود. انجام تمرینات پرش علاوه بر فوق العاده در سیستم عصبی خود را، که چرا شما می خواهید برای به حداکثر رساندن مقدار خواب که شما هر شب به دست آوردن آسیب زا است. در نتیجه، کسانی که عضلات ضربه بیش از حد سخت اغلب … کار کردن دو بار و یا شاید سه بار در هر هفته باید بیش از مقدار زیادی باشد.

آیا در حال حاضر متوقف نمی شود. نگه دارید بررسی دقیق زیر برای یادگیری برخی از تکنیک های اثبات شده در مورد چگونگی گرفتن هاپ بزرگتر است.

جهش جعبه یک تکنیک فوق العاده پلایومتریک برای کار بر روی جهش عمودی خود را. امروز، پلایومتریک ثابت شده است به کار است. در حالی که در بالای یک جسم جامد مانند یک جعبه چوبی، پرش پایین به طبقه، و محدود تا بر روی سطح به سرعت به عنوان شما می توانید. آیا سه مجموعه از ده تکرار.

تقویت گوساله خود را. انجام مجموعه ای از پا را افزایش می دهد هر روز به منظور ساخت تا ماهیچه های ساق پا خود را. شما نیاز به کار در گوساله خود را هر روز، به دلیل این عضلات بسیار مشکل به آموزش. مکمل، بیولوژیک فعال ورزش عمومی را با استفاده از وزن در طول زمان برای افزایش قدرت در گوساله خود را.

طناب ورزش دیگری است که در ایجاد چهار سر ران و عضلات ساق پا بسیار موثر است. هنگامی که شما انجام این تمرین، انجام بوکسورهای توسط سختی گرفتن از زمین تقلید نیست، اما واقعا به هوا جهش هر زمانی که شما پرش. آیا ۱ مجموعه ای از پنجاه تا دو ۱۰۰ تکرار. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما