بند ورزشی در اصل به منظور کاهش حرکت پستان در طی ورزش یا زمانی که بازی های ورزشی است که توسعه یافته بودند. از آنجا که سینه توسط رباط که حمایت قابل توجهی ارائه نمی حمایت، حرکت پستان بسیار دشوار است برای کاهش بدون استفاده از سینه بند طراحی شده برای ورزش و بازی از ورزش است.

در مقابل به پستان بند به طور منظم، بند ورزشی می قویتر و ارائه حمایت بیشتر از قفسه سینه در طول دوره از ورزش و در نتیجه خطر آسیب به این بافت ظریف کاهش.

در طی ورزش اگر سینه پشتیبانی نمی آنها اساسا آزادانه با هر حرکت بدن . یک قیاس خوب خواهد بود که از موی دم اسبی یک زن ببنج در طول یک فعالیت، مانند در حال اجرا. اغلب زنان، به خصوص با سینه های بزرگ، می تواند این نوع از حرکت بسیار دردناک را پیدا معمولا اندازه و در نتیجه وزن سینه یک زن با وقوع درد ارتباط دارد.

بند ورزشی به دو دسته، با فنجان تولیدات سقوط هم نوع بستهبندی، و یا نوع فشرده سازی که محدود کردن جنبش به وسیله مسطح سینه . داده ها با یگدیگر است به طور کلی برای کاهش ناراحتی بهتر است، اما برخی از زنان طرح فشرده سازی که اغلب بسیار شیک تر است زیرا آنها به معنای به عنوان لباس پوشیده می شود ترجیح می دهند.

چه چیزی یک سینه بند ورزشی متفاوت از یک سینه بند به طور منظم طراحی به عنوان است همچنین نوع پارچه ای است که از آنها ساخته شده. تابع اصلی از سینه بند ورزشی زنان است که مسئولیت رسیدگی به زنان در حرکت که در آن یک سینه بند به طور منظم بر زیبایی شناسی و مد متمرکز شده است. محتوای پارچه از یک سینه بند ورزشی نیز قابلیت های آن تاکید می کند. بافت پستان بند ورزشی طراحی شده برای جذب رطوبت و تمایل به نفس بیش از یک سینه بند به طور منظم.

شما را در هر کفش های قدیمی اجرا کنید، به طوری که در هر نوع قدیمی از سینه بند اجرا کنید. یک سینه بند ورزشی خوب برای زنان علاقه مند به ورزش و ورزش ضروری است.

بند ورزشی [http://www.athleticbras.info/sports-bras-news] تمایل به تنگ تر و محدودتر از بند طبیعی است. آنها معمولا از یک تکه از پارچه به جای دو فنجان مجزا با یک گروه و تسمه ساخته شده به عنوان سینه بند های سنتی است. مواد استفاده شده پارچه نوع چسبناک که اجازه می دهد تا برای حرکت محدود از سینه ها در نتیجه کاهش التهاب و درد در طی ورزش است. تسمه شانه از بند ورزشی خالی و گسترده تر در عرض، که جلوگیری از بند از حفر را به عضلات گردن در حین فعالیت هستند. این همچنین باعث کاهش استرس و توزیع وزن پستان بیش از یک منطقه بزرگتر کمک می کند.

بند ورزشی در بسیاری از اندازه ها، رنگ ها و مارک های می آیند و معمولا هزینه جایی بین ۱۵ $ و ۴۰ $. Enell سینه بند ورزشی که توسط اپرا تایید شده است، برای حمایت تاثیر بالا ساخته شده و می تواند در اندازه ۳۲D تا ۴۴ DD خریداری شده است. بیشتر تحقیقات در بند ورزشی است در ناراحتی که تمایل به طور مستقیم به درجه ای از جنبش نوک پستان مرتبط متمرکز شده است. در حالی که بند ورزشی در این زمینه از بند استاندارد موثرتر هستند، آنها نیز در اثر خود است، بطور قابل توجهی.

بند Enell هیچ سیم یا فنجان و بسته در جلو که باعث می شود آن را آسان برای قرار دادن در. برای زنان گران کوچکتر حرکت راحت گریس سینه بند یک انتخاب بسیار خوبی است. همچنین این سینه بند تنها ورزشی است که برای سرطان پستان ساخته شده است. این سبک، نرم، راحت و دارای پستی جلو که آن را بسیار آسان تر گرفتن و خاموش. این شهر همچنین دارای یک جیب در داخل برای اضافه کردن پروتز آستر.

واکنش سینه بند آدیداس یکی از بند ورزشی بهتر در بازار امروز است. این بسیار با دوام و قادر به تحمل شستشوی مکرر بدون از دست دادن قابلیت ارتجاعی خود را است. بهتر برای زنان که از کوچک به رکود اندازه متوسط ​​با این حال برای زنان گران بزرگتر از آن برای فعالیت های سبک می باشد مناسب است.

این Microstrap مخزن سینه بند از نایک است که اغلب توسط خود را به عنوان بالا استفاده می شود. این یک گزینه بسیار خوب برای ورزش تاثیر کم است و به شما می دهد پوشش بدون درز و پشتیبانی خوب است.

امروز یک تقاضای بالا برای بند ورزشی وجود دارد با توجه به این واقعیت است که زنان بسیار فعال هستند و به بسیاری از انواع فعالیت ها مانند دویدن، ایروبیک ضربه بالا، و دیگر ورزش ها که نیاز به پستان بند حمایت بیشتری ایجاد کرده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما